Konferencja OPM "Szpital XXI wieku - planowanie, projektowanie, budowa, działalność" odbędzie się 3 października w Warszawie.

Lokalizacja:
Warszawa
Data rozpoczęcia:
03.10.2019
Data zakończenia:
03.10.2019
Strona www:
http://szpitalx...

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji "Szpitala XXI wieku"!

 

Jak powinna wyglądać i funkcjonować nowoczesna placówka ochrony zdrowia? To jedna z głównych kwestii omawianych podczas październikowej konferencji OPM - "Szpital XXI wieku".

Współczesne koncepcje projektowania i organizacji jednostek udzielających świadczeń medycznych ukierunkowane są na pacjenta i stworzenie środowiska, które będzie sprzyjało skutecznej jego terapii. Dlatego konferencja poświęcona jest dyskusji na temat tego, jak należy zorganizować konkretne jednostki szpitalne, by najefektywniej pełniły swoje funkcje.

Podczas konfrencji zaproszeni goście mają okazję podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem dotyczącym funkcjonowania obiektów i poszczególnych oddziałów, w których mają do czynienia z niezwykle zaawansowanymi technologiami.

Podczas każdej z edycji konferencji "Szpital XXI wieku" najciekawsze koncepcje architektoniczne szpitali pokazują gościom wybitni eksperci praktycy, odpowiedzialni za projekty obiektów medycznych budowanych w Polsce i za granicą. Ponadto prelegenci wskazują również najnowocześniejsze rozwiązania medyczne dostępne na poszczególnych oddziałach, opowiadają o tworzeniu programów medycznych dla placówek, a także interpretują przepisy prawne związane z warunkami sanitarno-technologicznymi w obiektach.

Dotychczas w trakcie "Szpitala XXI wieku" omówiliśmy m.in.: planowanie, projektowanie, budowę i działalność szpitalnego oddziału ratunkowego, bloku operacyjnego, centralnej sterylizatorni, zagadnienia związane z OAiIT i ZDO, organizację i funkcjonowanie jednostek pediatrycznych i neonatologicznych.

 

Organizator konferencji:

redakcja "Ogólnopolskiego Przeglądu Medycznego"

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij