XXIII Międzynarodowy Kongres Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego odbędzie się w dniach 26-28 września w Katowicach.

Lokalizacja:
Katowice
Data rozpoczęcia:
26.09.2019
Data zakończenia:
28.09.2019
Strona www:
https://kongres...

Szanowni Państwo,
Drogie Koleżanki i Koledzy!

 

Zapraszamy do udziału w XXIII Międzynarodowym Kongresie Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, który odbędzie się w dniach 26-28 września 2019r. w nowoczesnej przestrzeni Centrum Kongresowego, będącego integralną częścią Strefy Kultury – zrewitalizowanego kompleksu powstałego na terenie dawnej kopalni „Katowice”.

Cieszymy się, że Katowice po raz czwarty będą gospodarzem najważniejszego spotkania naukowego i edukacyjnego w Polsce skierowanego nie tylko do lekarzy kardiologów, ale również do lekarzy innych specjalności, lekarzy medycyny rodzinnej, internistów, pielęgniarek i techników medycznych oraz studentów medycyny.

Rozpoczęte prace nad programem naukowym stawiają sobie za cel jak najbardziej wszechstronne i wyczerpujące przedstawienie wyników badań, nowych metod diagnostycznych i terapeutycznych, oraz, jak co roku, wytycznych Europejskiego Towarzystwa Kardiologicznego.

I w tym roku zapraszamy do odwiedzenia Digital Cardio Area, wysoko przez Państwa ocenianej inicjatywy, która w jednym miejscu skupia grono największych autorytetów środowiska kardiologicznego oraz firm, startupów i instytutów realizujących zaawansowane technologicznie prace nad najnowocześniejszymi rozwiązaniami, służącymi codziennej pracy lekarzy i zdrowiu pacjentów.

Zapraszamy do śledzenia naszej strony www, na której będziemy Państwa na bieżąco informować o kolejnych etapach prac organizacyjnych przed XXIII Kongresem Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego.

 

Z poważaniem

Prof. dr hab. n. med. Beata Średniawa
Prof. dr hab. n. med. Zbigniew Kalarus
Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego XXIII Międzynarodowego Kongresu Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego
Katowice, 26-28 września 2019r.

 

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij