W sercu Warszawy odbędzie się spotkanie innowacji i medycyny.

Lokalizacja:
Warszawa
Data rozpoczęcia:
18.06.2019
Data zakończenia:
18.06.2019
Strona www:
http://innowacy...

Serdecznie zapraszamy na konferencję "Innowacyjny szpital", podczas której każdy znajdzie coś dla siebie. Tematyka zainteresuje zarówno specjalistów medycznych, jak też pacjentów, kobiety w ciąży oraz matki.

W czasie konferencji poruszone zostaną zagadnienia wyzwań i możliwości jakie stoją przed współczesną służbą zdrowia,  coraz częściej otwartą na innowacje. Przedstawiona zostanie perspektywa zarówno środowiska medycznego, fachowego personelu jak i innowatorów oraz startupowców którzy projektują innowacje oraz odpowiadają za ich wdrożenia.

Atrakcyjna dla wszystkich odwiedzających będzie także otwarta strefa, w której można odwiedzić stanowiska edukacyjne poświęcone pacjentom – rodzicom oraz dzieciom. Oprócz stanowisk, zapraszamy na wykłady edukacyjne dla rodziców z zakresu dbania o zdrowie i pielęgnacji matki i dziecka.

 

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij