XXI Ogólnopolska Konferencja Sekcji Echokardiografii Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego PolEcho 2019 odbędzie się w dniach 17-19 maja 2019 r. w Centrum Kliniczno-Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Lokalizacja:
m. Łódź
Data rozpoczęcia:
17.05.2019
Data zakończenia:
19.05.2019
Strona www:
https://polecho...

Szanowni Państwo!

Koleżanki i Koledzy!

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w XXI Ogólnopolskiej Konferencji Sekcji Echokardiografii Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego PolEcho 2019, która odbędzie się w dniach 17-19 maja 2019 r. w Centrum Kliniczno-Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Jednocześnie mamy zaszczyt i przyjemność poinformować, że tej edycji Konferencji PolEcho towarzyszyć będzie XXV World Congress of Echocardiography and Allied Techniques organizowany pod auspicjami International Society of Cardiovascular Ultrasound. Będziemy zatem gościć w Łodzi najbardziej znaczące na świecie wydarzenie poświęcone echokardiografii.

Jesteśmy przekonani, że połączenie dwóch tak znakomitych konferencji oraz ciekawy i zróżnicowany program merytoryczny przełożą się na wysoką frekwencję entuzjastów echokardiografii z całego świata. W programie naukowym konferencji szczególny nacisk położony został na omówienie aspektów klinicznych technik obrazowych i ich wpływu na decyzje terapeutyczne we wszystkich najważniejszych schorzeniach układu sercowo-naczyniowego. Zadbaliśmy przy tym, o zapewnienie ciekawych treści dla lekarzy zainteresowanych echokardiografią na wszystkich poziomach zaawansowania w wykonywaniu badań tą techniką. Wśród zaproszonych wykładowców znajdzie się wielu wybitnych polskich i światowych ekspertów w dziedzinie echokardiografii i kardiologii.

Udział w wydarzeniu Partnerów z firm sprzętowych i farmaceutycznych pozwoli Państwu na zapoznanie się z najnowszymi osiągnięciami w zakresie technologii w obrazowaniu serca oraz najbardziej aktualnymi rodzajami farmakoterapii.

Mamy nadzieję, że program Konferencji spotka się z Państwa zainteresowaniem, a pobyt w Łodzi upłynie w miłej atmosferze pełnej owocnych dyskusji i spotkań w gronie przyjaciół.

Do zobaczenia w Łodzi

prof. dr hab. n. med. Olga Trojnarska

Przewodnicząca Komitetu Naukowego

prof. dr hab. n. med. Jarosław D. Kasprzak

prof. dr hab. n. med. Piotr Lipiec

Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij