42 edycja Zjazdu PLTR odbędzie się w dniach 6-8 czerwca, tym razem w Gdańsku.

Lokalizacja:
Gdańsk
Data rozpoczęcia:
06.06.2019
Data zakończenia:
08.06.2019
Strona www:
https://www.rad...

Szanowni Państwo,

Drogie Koleżanki i Drodzy Koledzy,

Odkrycie promieniowania X przez Wilhelma Röntgena w 1895 roku zmieniło oblicze medycyny. Polska Radiologia zaczęła rozwijać się już w pierwszych dniach po ogłoszeniu tego faktu, co miało miejsce 5 stycznia 1896 roku. W 1925 roku powstało Polskie Lekarskie Towarzystwo Radiologiczne i odbył się jego 1. Zjazd.

Zbliża się czas kolejnego, największego w środowisku polskich radiologów, wydarzenia - 42. Zjazdu PLTR, który odbędzie się w Gdańsku w dniach 06-08 czerwca 2019 roku, w centrum konferencyjnym AmberExpo.

Tradycja naszych wspólnych spotkań, wymiany wiedzy, kompetencji, osiągnięć i doświadczeń liczy prawie 100 lat. Będziecie Państwo mogli skorzystać z „szytej na miarę” oferty edukacyjnej (warsztaty, spotkania z ekspertami, sesje plenarne i satelitarne), zaprezentować własne wyniki badań naukowych lub podzielić się spostrzeżeniami z codziennej pracy klinicznej. Chcielibyśmy zachęcić wszystkich Państwa – radiologów, techników elektroradiologii, pielęgniarki, fizyków, inżynierów, studentów oraz lekarzy innych specjalności do nadsyłania prac do prezentacji ustnych i plakatowych (daty podane są na stronie internetowej zjazdu – radiologia2019.pl). Zapraszamy także wystawców do przedstawienia swojej oferty przeznaczonej dla środowiska diagnostyki obrazowej.

Skłaniamy także do refleksji nad osiągnięciami polskiej i światowej radiologii oraz oceny stojących przed nami wyzwań i zagrożeń. Takiemu twórczemu połączeniu historii z teraźniejszością i przyszłością będzie z pewnością sprzyjała atmosfera pięknego starego grodu nad Motławą, szerokich plaż oraz nowoczesnego, tętniącego życiem Trójmiasta.

Każda konferencja to miejsce spotkań starych znajomych, okazja do poznania nowych osób, natomiast zjazd PLTR to także platforma służąca powstawaniu więzi oraz poczucia dumy z przynależności do społeczności radiologicznej.

Do zobaczenia w Gdańsku na 42. Zjeździe PLTR w dniach 6-8 czerwca 2019!!!

Edyta Szurowska

Mirosława Dubaniewicz-Wybieralska

Joanna Niemunis-Sawicka

Grzegorz Szczypiór

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij