Konferencja Naukowo-Szkoleniowa "Bieszczadzkie Dni Neurologiczne" odbędzie się w dniach 6-7 grudnia w Rzeszowie.

Lokalizacja:
Rzeszów
Data rozpoczęcia:
06.12.2019
Data zakończenia:
07.12.2019
Strona www:
https://bdn2019...

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w kolejnej edycji Konferencji Naukowo-Szkoleniowej "Bieszczadzkie Dni Neurologiczne” w dniach 6 – 7 grudnia 2019 r. w Rzeszowie. W tym roku zapraszamy po raz pierwszy do stolicy regionu podkarpackiego i wygodnego, konferencyjnego hotelu Hilton Garden Inn Rzeszów****.

Tematyka naszych konferencji tradycyjnie obejmuje rozpoznawanie i leczenie najważniejszych schorzeń neurologicznych m. in. chorób zwyrodnieniowych mózgu, stwardnienia rozsianego i chorób nerwów obwodowych. Planujemy także sesje poświęcone bólom ostrym i przewlekłym, neurochirurgii oraz problemom z pogranicza neurologii i innych specjalności medycznych, np. reumatologii. Chcemy kontynuować dobrze przyjętą formułę interaktywną „diagnozuj i lecz z ekspertem”.

Kierownictwem naukowym konferencji zajmują się prof. dr hab. n. med. Halina Bartosik-Psujek oraz dr n. med. Dariusz Bielecki.

Program naukowy naszych konferencji jest wspierany przez Klinikę Neurologii z Pododdziałem Leczenia Udaru Mózgu Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego nr 2 w Rzeszowie, Katedrę i Klinikę Neurologii Uniwersytetu Medycznego w Lublinie oraz Oddział Neurologiczny z Pododdziałem Udarowym Centrum Opieki Medycznej w Jarosławiu.

Serdecznie zapraszamy!

Radomił Filipek - Dyrektor Biura Kongresów Skolamed

prof. Halina Bartosik-Psujek - Kierownik Naukowy

dr med. Dariusz Bielecki - Kierownik Naukowy

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij