Ogólnopolska konferencja poświęcona zagadnieniom neuroprotekcji i neuroregeneracji - IV Lubelskie NEUROforum odbędzie się w dniach 3-4 października w Lublinie.

Lokalizacja:
Lublin
Data rozpoczęcia:
03.10.2019
Data zakończenia:
04.10.2019
Strona www:
https://neurofo...

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do udziału w IV Ogólnopolskiej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej "Lubelskie Neuroforum" - spotkaniu medycznym poświęconym zagadnieniom neuroprotekcji i neuroregeneracji. Konferencja zaplanowana jest w czwartek i piątek 3-4 października 2019 r. w Lublinie.

Konferencja kierowana jest przede wszystkim do lekarzy neurologów, ale również do lekarzy innych specjalności.

W programie spotkania poruszana będzie problematyka terapii układu nerwowego m.in. ostre uszkodzenie mózgu, zaburzenia obwodowego układu nerwowego, choroby neurozwyrodnieniowe i stwardnienie rozsiane.

Dołożyliśmy starań, aby wśród zaproszonych wykładowców znaleźli się znani eksperci w dziedzinie neurologii i neurorehabilitacji. 

Serdecznie zapraszamy do Lublina

prof. dr hab. n. med. Konrad Rejdak - Kierownik Naukowy Konferencji

Radomił Filipek - Dyrektor Biura Kongresów Skolamed

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij