XV Międzynarodowe Warsztaty Neurologiczne "15th Danube Teaching Course" odbędą się w dniach 13-14 czerwca 2019 r. w Kazimierzu Dolnym.

Lokalizacja:
Kazimierz Dolny
Data rozpoczęcia:
13.06.2019
Data zakończenia:
14.06.2019
Strona www:
https://danube2...

Szanowni Państwo, Drodzy Koledzy,

serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnych, XV Międzynarodowych Warsztatach Szkoleniowo-Naukowych organizowanych w ramach International Danube Symposium for Neurological Sciences and Continuing Education.

W 2019 r. chcielibyśmy zaprezentować Państwu nową formułę tego wydarzenia - praktyczne warsztaty skondensowane w czasie dwóch dni.

Każdą z sesji warsztatowych będą otwierały wykłady zaproszonych ekspertów, którzy wprowadzą słuchaczy w temat, prezentując aktualny stan wiedzy.

Następnie zaprosimy Państwa na praktyczną część sesji warsztatowej, obejmującą m. in. prezentację przypadków z analizą procesu diagnostyczno-terapeutycznego.

Przewidywana tematyka sesji warsztatowych:

  • Kompleksowe postępowanie z chorymi na stwardnienie rozsiane
  • Diagnostyka i postępowanie terapeutyczne u chorych na padaczkę
  • Diagnostyka i leczenie udaru mózgu
  • Postępy w neurorehabilitacji

Oprócz udziału w praktycznych sesjach warsztatowych, podobnie jak w poprzednich latach, zaproponujemy Państwu wysłuchanie wykładów zaproszonych prelegentów w ramach sesji wykładowych: Danube Lectures oraz "Hot Topics" w neurologii.

Mamy nadzieję, że zmodyfikowany program naukowy i nowa formuła warsztatów spełnią Państwa oczekiwania.

Serdecznie zapraszamy!

Kierownicy Naukowi Warsztatów

prof. Zbigniew Stelmasiak

prof. Konrad Rejdak

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij