VII Konferencja Naukowo-Szkoleniowa Polskiego Towarzystwa Angiologicznego odbędzie się w dniach 30 maja - 1 czerwca w Zakopanem.

Lokalizacja:
Zakopane
Data rozpoczęcia:
30.05.2019
Data zakończenia:
01.06.2019
Strona www:
https://pta2019...

Szanowni Państwo,

W imieniu Komitetu Naukowego i Organizacyjnego mam zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w VII Konferencji Naukowo-Szkoleniowej Polskiego Towarzystwa Angiologicznego, która odbędzie się w dniach 30 maja – 1 czerwca 2019 roku w Hotelu Grand Nosalowy Dwór w Zakopanem.

Mam nadzieję, że interdyscyplinarna tematyka sesji naukowych i warsztatów szkoleniowych będąca odzwierciedleniem wielokierunkowości współczesnej angiologii spotka się z Państwa zainteresowaniem a spotkanie to przyczyni się do pełniejszej integracji naszego środowiska.

Szczegóły Konferencji znajdą Państwo na stronie - pta2019.skolamed.pl

Serdecznie zapraszam!

Dr hab. n. med. Piotr Terlecki

Prezes Polskiego Towarzystwa Angiologicznego 

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij