V edycja Healthcare Business Forum odbędzie się 11 kwietnia w Warszawie. Tradycyjnie poprzedzi ją cykl warsztatów.

Lokalizacja:
Warszawa
Data rozpoczęcia:
11.04.2019
Data zakończenia:
11.04.2019
Strona www:
http://hbforum.pl/

Szczegółowy program V edycji Healthcare Business Forum

10 stycznia 2019

  • Prelekcja naukowa w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym
  • Prelekcja dra Roberta Brawury-Biskupskiego-Samahy nt. fetoskopowej operacji wady kręgosłupa płodu

28 stycznia - 24 lutego 2019

Rekrutacja do Healthcare Business Seminars - dwuetapowa rekrutacja do cyklu warsztatów i seminariów dla 30 studentów kierunków medycznych, biznesowych oraz prawniczych. Pierwszy etap to formularz rekrutacyjny wraz z CV (28 styczeń - 17 luty br.), następnie odbędą się około 30 minutowe rozmowy rekrutacyjne (23-24 luty br.).

Luty - kwiecień 2019

W ramach cyklu Healthcare Business Seminars odbędzie się 6 warsztatów i seminariów w tygodniowych odstępach czasu. Tematyka prelekcji obejmie nowoczesne technologie, prawo, zarządzanie oraz przyszłość sektora ochrony zdrowia w Polsce. Każda z prelekcji będzie miała następującą strukturę: 1,5 godzinne wystąpienie prelegenta, które zakończy godzinna sesja questions&answers. Seminars odbywać się będą w godzinach popołudniowych w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Warsztaty natomiast potrwają około 2 godzin i obejmą studium przypadku wybranego zagadnienia.

3 kwietnia 2019 - Health Day w Auli Spadochronowej w Szkole Głównej Handlowej

Jest to dzień promocyjny projektu w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Podczas niego odbędą się różnorodne konkursy i akcje promujące opiekę oraz ochronę zdrowia. Dostarczymy także szereg informacji odnośnie finału projektu, który odbędzie się 11 kwietnia.

11 kwietnia 2019 - Konferencja Healthcare Business Forum

Jest to dzień finałowy projektu. Podczas niego na Auli Spadochronowej w Szkole Głównej Handlowej odbywają się targi pracy firm z sektora ochrony zdrowia (godz. 8-15), proponując tym samym studentom kierunków biznesowych alternatywną ścieżkę kariery zawodowej. Następnie uczestnikom Healthcare Business Seminars zostaną wręczone pamiątkowe certyfikaty uczestnictwa, a prelegentom podziękowania. Całość zakończy wystąpienie gościa specjalnego (godz. 15-17).

11 kwietnia 2019 - Rotation Dinner

Po zakończeniu części otwartej w Szkole Głównej Handlowej będzie miała miejsce uroczysta kolacja z uczestnikami Healthcare Business Seminars, członkami zespołu organizującego oraz prelegentami (godz. 19). Celem kolacji jest podsumowanie projektu oraz nawiązanie długotrwałych relacji biznesowych.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij