W dniach 6-7 kwietnia 2019 roku odbędzie się na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym Ogólnopolska Konferencja Naukowa “Oblicza Transplantologii”, której tegorocznym tematem jest leczenie schyłkowej niewydolności narządów.

Lokalizacja:
Warszawa
Data rozpoczęcia:
06.04.2019
Data zakończenia:
07.04.2019
Strona www:
https://www.fac...

Jest to wyjątkowa w skali całego kraju, cykliczna konferencja naukowa, która przybliży przybyłym gościom ogromne wyzwania, jakie stoją przed zespołami transplantacyjnymi. Podczas tej edycji organizatorzy zamiar skupić się na tematyce przeszczepiania nerek i trzustki. Będzie to największa konferencja studencka na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym poruszająca tematykę transplantologii.

Planowana liczba uczestników to około 300 osób z całej Polski. Ponadto, oprócz studentów, zapraszamy także stażystów, jak i lekarzy. Gośćmi honorowymi będą znani profesorowie w dziedzinie chirurgii transplantacyjnej. Swoją obecność na wydarzeniu potwierdziły już największe autorytety, między innymi prof. Sławomir Nazarewski, prof. Tadeusz Grochowiecki i prof. Ireneusz Nawrot.

Szczegóły na  profilu wydarzenia

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij