VII Ogólnopolska Wymiana Doświadczeń dla branży medycznej, która odbędzie się w dniach 28-29 maja 2019 r. w Dolinie Charlotty k. Ustki.

Lokalizacja:
Dolina Charlotty, k. Ustki
Data rozpoczęcia:
28.05.2019
Data zakończenia:
29.05.2019
Strona www:
http://mdd.tuv-...

Tematem przewodnim tegorocznej edycji będzie "Analiza, dobre praktyki i rozwiązania czyli jak najlepiej przygotować się do nowej rzeczywistości w świetle MDR".

Wraz z otwarciem VII Wymiany Doświadczeń rozpocznie się ostateczne odliczanie przed rozpoczęciem stosowania Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/745 dla wyrobów medycznych. Dokładnie rok później będziemy funkcjonować już w otoczeniu innego prawa i wymagań. Ten rok to wyjątkowy czas, który warto poświęcić na dostosowanie dokumentacji, procedur i zgromadzenie wymaganych materiałów naukowych oraz badawczych.

Podczas tegorocznego spotkania w otoczeniu specjalistów z zakresu auditowania, prawa medycznego, badań klinicznych i testów bezpieczeństwa, organizatorzy postarają się odpowiedzieć na najbardziej nurtujące pytania z zakresu nowych wytycznych.

Szczegóły i rejestracja na stronie: mdd.tuv-nord.pl

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij