Druga edycja konferencji Lubelsko-Krakowskie Dni Chirurgiczne, Choroby Przełyku i Żołądka odbędzie się w dniach 14-15 czerwca 2019 r. w Lublinie.

Lokalizacja:
Lublin
Data rozpoczęcia:
14.06.2019
Data zakończenia:
15.06.2019
Strona www:
http://dnichiru...

Wydarzenie ma charakter interdyscyplinarny. Obejmuje szeroko pojętą problematykę naukową i kliniczną, dotyczącą podstaw patofizjologii, diagnostyki i terapii chorób górnego odcinka układu pokarmowego, przede wszystkim w zakresie chorób przełyku i żołądka. 

Do udziału w konferencji zostali zaproszeni wybitni eksperci reprezentujący różne dziedziny i specjalności medyczne, między innymi gastroenterologię, chirurgię, endoskopię zabiegową.

Tematy przewodnie:

  • Przełyk Barretta
  • Powikłania septyczne w chirurgii przełyku
  • Choroba wrzodowa – przeszłość czy stale aktualny problem kliniczny
  • Postępy w diagnostyce i terapii nowotworów żołądka
  • Postępy w terapii skojarzonej nowotworów przełyku i żołądka

Przewodniczący Komitetu Naukowego i Organizacyjnego Konferencji 

  • Prof. dr hab. n. med. Grzegorz Wallner, kierownik II Katedry i Kliniki Chirurgii Ogólnej, Gastroenterologicznej i Nowotworów Układu Pokarmowego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie 
  • Prof. dr hab. n. med. Piotr Richter, kierownik I Katedry Chirurgii Ogólnej i Kliniki Chirurgii Ogólnej, Onkologicznej i Gastroenterologicznej Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie

Pełny program wydarzenia oraz informacje praktyczne są dostępne na stronie: www.dnichirurgiczne.pl

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij