VI Konferencja Naukowo-Szkoleniowa „Nowoczesna sterylizacja wyrobów medycznych. Profilaktyka zakażeń szpitalnych” odbędzie się w dniach 20-22 lutego w COS-OPO w Giżycku.

Lokalizacja:
Giżycko
Data rozpoczęcia:
20.02.2019
Data zakończenia:
22.02.2019
Strona www:
https://dan-med...

W trakcie szóstej edycji konferencji zaplanowano 8 wykładów i 2 warsztaty związane z higieną szpitalną oraz 12 wykładów i 7 warsztatów szkoleniowych z zakresu procedur dezynfekcji, sterylizacji, dekontaminacji.

Udział w konferencji wezmą również przedstawiciele Stowarzyszenia Higieny Szpitalnej - przewodniczący dr. n. med. Paweł Grzesiowski i wiceprzewodnicząca mgr Anna Tymoczko oraz konsultant wojewódzki ds. pielęgniarstwa epidemiologicznego mgr Barbara Plewik.

Bardzo interesujący wykład na temat odpowiedzialności prawnej w zakażeniach szpitalnych przygotował prof. dr hab. n. med. Robert Latosiewicz Uniwersytet Medyczny w Lublinie we współpracy z prof. dr hab. med. Anną Niemcunowicz-Janica Zakład Medycyny Sądowej Uniwersytet Medyczny w Białymstoku.

Patronat honorowy nad konferencją objęli: Burmistrz Miasta Giżycka, Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Olsztynie oraz Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Olsztynie. 

Szczegóły oraz rejestracja na stronie: dan-med.com.pl

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij