Po raz czwarty zapraszamy Państwa na konferencję "Resuscytacja.plus" - stany zagrożenia życia - rozpoznanie i terapia.

Lokalizacja:
Katowice
Data rozpoczęcia:
09.03.2019
Data zakończenia:
09.03.2019
Strona www:
http://resuscyt...

W sobotę 9 marca 2019,  po raz pierwszy w gościnnych murach hotelu Park Inn by Radisson, 500 m. od Parku Chorzowskiego - "zielonych płuc śląska," wysłuchacie Państwo 12 wykładów w 3 cyklach:
- I Kardiologia,
- II Ciężkie zakażenia i antybiotykoterapia oraz
- III Intensywna terapia i ratownictwo.

Rozpoczynamy wspaniałym akcentem, nasze zaproszenie przyjął Pan Profesor dr hab. Michał Tendera, wiele lat sprawujący funkcję kierownika III Katedry i Odziału Kardiologii w Ochojcu i przewodniczącego Europejskiego Towarzystwa Kardiologicznego.
Wykład Pana Profesora będzie inauguracją "SZKOŁY MISTRZÓW", do ktorej będziemy zapraszać wybitnych, doświadczonych wykładowców wytyczających naukowe ścieżki, którymi podążamy.

Pozostali wybitni wykładowcy, naukowcy i praktycy przekażą nam nie tylko najnowsze wytyczne, ale i swoje osobiste doświadczenia w rozpoznawaniu i leczeniu stanów zagrożenia życia.

Po raz pierwszy po części wykładowej przeprowadzimy interaktywny test wiedzy z nagrodami. 

Wyróżnikiem naszej konferencji są oblegane WARSZTATY hands-on. W dwu cyklach, przed i po wykładach. Uczesnicy konferencji będą mieli szansę na bezpośrednie sprawdzenie swoich umiejętności w tradycyjnie prowadzonych warsztatach doskonalących z rozpoznawania zawału serca, z BLS / AED i defibrylacji, ze stymulacji endokawitarnej oraz nowych, które wkrótce wraz z pełnym planem konferencji znajdziecie Państwo na stronie konferencji - http://resuscytacja.plus/

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij