Konferencja odbędzie się w dniach 15-16 lutego w Łodzi.

Lokalizacja:
m. Łódź
Data rozpoczęcia:
15.02.2019
Data zakończenia:
16.02.2019
Strona www:
http://www.cono...

Konferencje z cyklu „Chirurgia – co nowego?” pozwalają w ciągu niespełna dwóch dni zapoznać się z najnowszymi osiągnięciami w najważniejszych dyscyplinach zabiegowych. Do wygłoszenia wykładów zapraszani są zawsze najwybitniejsi polscy specjaliści, autorytety w poszczególnych dziedzinach chirurgicznych. Zaproszeni znawcy poszczególnych dziedzin zabiegowych dzielą się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi naukowych osiągnięć, które miały miejsce w minionym roku m.in.: w chirurgii żołądka, jelita grubego, trzustki, wątroby, chirurgii endokrynologicznej, chirurgii przepuklin. Gościem specjalnym będzie wybitny specjalista z Niemiec: Prof. Dr. Peter M. Vogt.

Organizator: Stowarzyszenie Popierania Rozwoju Proktologii, Klinika Chirurgii Ogólnej i Kolorektalnej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi

Miejsce: Centrum Kliniczno-Dydaktyczne Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, ul. Pomorska 251, Łódź

Przewodniczący Komitetu Naukowego:

Prof. dr hab. n. med. Adam Dziki

Adres Komitetu Organizacyjnego:

Klinika Chirurgii Ogólnej i Kolorektalnej

Uniwersytetu Medycznego w Łodzi

Pl. Hallera 1, 90-647 Łódź

e-mail: biuro@conowego.net

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij