Alina Jedlińska została laureatką ogólnopolskiego konkursu „Położna na medal 2018” zdobywając II miejsce.

Mgr Alina Jedlińska, Bytomianka - położna na co dzień pracująca w Centrum Medycznym Angelius Provita w Katowicach została laureatką ogólnopolskiego konkursu „Położna na medal 2018” zdobywając II miejsce. Karierę zawodową rozpoczęła w 2003 roku pracując początkowo w Klinice Ginekologii i Położnictwa w Bytomiu. Od 2006r. pracuje w Klinice Leczenia Niepłodności Angelius Provita, gdzie zajmuje się wspieraniem par borykających się z problemem niepłodności. Bierze również aktywny udział w badaniach klinicznych prowadzonych przez klinikę.

Jej hobby to moda, projektowanie wnętrz, gotowanie oraz zwiedzanie miast. Pacjenci naszej kliniki cenią ją za optymizm, empatię oraz życzliwość, którą ich obdarza.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij