XLIX Ogólnopolska i IV Międzynarodowa Konferencja Studentów Uczelni Medycznych dla studentów i młodych lekarzy odbędzie się w dniach 15-17 marca 2019 r.

Lokalizacja:
Szczecin
Data rozpoczęcia:
15.03.2019
Data zakończenia:
17.03.2019
Strona www:
http://stnpum.w...

Studenckie Towarzystwo Naukowe Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie ma przyjemność zaprosić na XLIX Ogólnopolską i IV Międzynarodową Konferencję Studentów Uczelni Medycznych dla studentów i młodych lekarzy.

Udział w konferencji to niepowtarzalna okazja do prezentacji wyników badań i najnowszych osiągnięć oraz poddania ich ocenie ekspertów ze świata medycyny. W trakcie konferencji uczestnicy mają także możliwość wysłuchania konstruktywnych opinii i sugestii oraz ciekawych dyskusji. Jest to również idealny sposób na poznanie innych młodych naukowców, wymianę doświadczeń, pomysłów czy inspiracji.

Sesje:

  • Nauk podstawowych
  • Stomatologiczna
  • Nauk o zdrowiu
  • Niezabiegowa
  • Zabiegowa
  • Plakatowa dla doktorantów
  • Case report

Link do wydarzenia: stnpum.wixsite.com/konferencja

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij