VII edycja konferencji naukowo-dydaktycznej "Standardy medyczne w praktyce neonatologicznej i pediatrycznej" odbędzie się 8-9 marca 2019 r. w Warszawie

Lokalizacja:
Warszawa
Data rozpoczęcia:
08.03.2019
Data zakończenia:
09.03.2019
Strona www:
http://standard...

Celem konferencji jest przekazywanie słuchaczom właściwych rozwiązań dotyczących diagnostyki i leczenia noworodków, niemowląt i dzieci. Istotą przyszłorocznej konferencji będą nie tylko nowe standardy i zalecenia, lecz także praktyczne informacje dotyczące problemów rzadko poruszanych, kontrowersyjnych i trudnych. Rozważania będą się koncentrować na zagadnieniach zasygnalizowanych wcześniej przez uczestników, wynikających z rozmów oraz ankiety przeprowadzonej podczas poprzedniej edycji spotkania naukowego.

Do udziału w poszczególnych sesjach organizatorzy zaprosili ekspertów reprezentujących różne dyscypliny medyczne. Ich teoretyczne rozważania poparte zostaną opisami przypadków.

Szczegóły na stronie wydarzenia.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij