HeadsUp! jest ogólnopolskim zjazdem studentów, doktorantów i lekarzy, których zainteresowania naukowo-badawcze skupione są wokół szeroko pojętej diagnostyki i terapii patologii w obrębie głowy i szyi.

Lokalizacja:
Warszawa
Data rozpoczęcia:
09.03.2019
Data zakończenia:
10.03.2019
Strona www:
https://headsup...

Konferencja odbędzie się w dniahc 9-10 marca 219 r. Głównym celem HeadsUp! jest podkreślenie roli współpracy interdyscyplinarnej na gruncie laryngolog - okulista - neurochirurg - radiolog - chirurg szczękowo-twarzowy.

Konferencja organizowana jest z inicjatywy następujących sekcji Studenckiego Towarzystwa Naukowego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego:

  • SKN Otolaryngologii przy Katedrze i Klinice Otolaryngologii WUM    
  • SKN przy Katedrze i Klinice Neurochirurgii WUM
  • SKN Okulistyczne przy Katedrze i Klinice Okulistyki II WL WUM
  • SKN Chirurgii Szczękowo-Twarzowej "Le Fort"
  • SKN "ALARA" przy Zakładzie Radiologii Stomatologicznej i Szczękowo-Twarzowej
  • SKN Okulistyczne przy Katedrze i Klinice Okulistyki IWL

W kolejnej, IV edycji szczególny nacisk zostanie położony na interdyscyplinarność. Konferencja będzie podzielona na sesje nie według specjalizacji, ale według wiodącej tematyki prac - organizatorzy proponują sesje dotyczące urazów i chirurgii rekonstrukcyjnej, chirurgii onkologicznej, chirurgii podstawy czaszki, chorób zakaźnych GiS, diagnostyki obrazowej GiS oraz molekularnych podstaw patologii GiS.

Ostateczny kształt sesji będzie zależny od nadesłanych i zaakceptowanych prac studentów. W każdej sesji w jury znaleźli się przedstawiciele zaangażowanych specjalności.

Szczegóły na stronie wydarzenia: headsup.wum.edu.pl

 

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij