Jubileuszowa, XXV Konferencja Szkoleniowa Sekcji Elektrokardiologii Nieinwazyjnej i Telemedycyny Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego odbędzie się w dniach 6-9 marca 2019 w Zakopanem.

Lokalizacja:
Zakopane
Data rozpoczęcia:
06.03.2019
Data zakończenia:
09.03.2019
Strona www:
http://kasprowi...

"25 lat minęło, a elektrokardiologia nadal ciekawa i aktualna" - pod takim hasłem odbędzie się w marcu w Zakopanem jubileuszowa, 25 edycja Konferencji SENiT PTK. Uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję dyskutować o zagadkach EKG, przyglądać się ciekawym zapisom, wspólnie je analizować. Będzie również czas na zapoznanie się z nowymi technologiami i nowinkami współczesnej elektrokardiologii.

Szczegółowy program i możliwość rejestracji na stronie: kasprowisko.pl

 

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij