7. Międzynarodowy Kongres Polskiego Towarzystwa Medycyny Ratunkowej 28. Zimowa Konferencja Medycyny Ratunkowej i Intensywnej Terapii odbędzie się w dniach 20-23 marca 2019 r.

Lokalizacja:
Jelenia Góra, Karpacz
Data rozpoczęcia:
20.03.2019
Data zakończenia:
23.03.2019
Strona www:
http://www.medy...

Przy okazji 7. Międzynarodowego Kongresu Polskiego Towarzystwa Medycyny Ratunkowej i 28. Zimowej Konferencji Medycyny Ratunkowej i Intensywnej Terapii będzie także miało miejsce „CEEM 2019” Central European Emergency Medicine.

Wszystkie trzy wydarzenia odbędą się pod wspólnym hasłem:"Medycyna ratunkowa nową jakością w systemach ochrony zdrowia". Będzie to doskonała okazja do dalszej integracji środowiska medycyny ratunkowej, zarówno w wymiarze krajowym, jaki i międzynarodowym, platformą wymiany doświadczeń zawodowych i forum budowania planów na najbliższą i dalszą przyszłość. Zgodnie z tradycją Kongres odwiedzą liczne autorytety krajowe i międzynarodowe z renomowanych akademickich ośrodków medycyny ratunkowej.

Obrady i towarzyszące warsztaty lekarskie, paramedyczne i pielęgniarskie toczyć się będą w Hotelu Mercure w Jeleniej Górze oraz – tradycyjnie – w Hotelu Mercure Skalny w Karpaczu. Będzie to również podstawowa baza noclegowa dla uczestników. Przewidujemy też bogaty program towarzyski, z Balem Lekarza Medycyny Ratunkowej włącznie.

Szczegóły na stronie: www.medycynaratunkowa.wroc.pl

 

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij