Konferencja odbędzie się w dniach 6-7 grudnia w Poznaniu.

Lokalizacja:
Poznań
Data rozpoczęcia:
06.12.2018
Data zakończenia:
07.12.2018
Strona www:
https://www.wco...

Zapraszamy na X Ogólnopolską Konferencję pod hasłem „Dokumentacja placówki medycznej”. Głównym celem wydarzenia jest przedstawienie problematyki zwiazanej z dokumentacją placówki medycznej – wiąże się ona z wyzwaniami i sprzecznościami, które wynikają między innymi z błędnej interpretacji przepisów. W spotkaniu wezmą udział doświadczeni praktycy krajowi, zagraniczni, a także przedstawiciele dziedzin klinicznych, jak i prelegenci ze środowisk prawniczych i sektora ubezpieczeń. Udział w konferencji będzie doskonałą okazją do dyskusji i wymiany doświadczeń.

Ubiegłoroczna edycja cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród uczestników, ukazując tym samym, jak bardzo  potrzebne jest przeprowadzanie międzysektorowych dyskusji na temat problematyki dokumentacji medycznej w polskiej ochronie zdrowia. 

Tematyka tegorocznego spotkania odnosi się do kwestii poprawnego prowadzenia i zarządzania dokumentacją medyczną w placówkach medycznych, w świetle nieustannych zmian w przepisach prawa. 

Obecnie stoimy u progu wejścia w życie elektronicznej dokumentacji medycznej, która przyczyni się znacząco do  zmiany zakresu niektórych problemów, związanych z poruszanym zagadnieniem. Zmieni się sposób kontrolowania przez Narodowy Fundusz Zdrowia Świadczeniodawców, zmienią się również kwestie prawne dot. udostępniania dokumentacji pacjentów uprawnionym instytucjom bądź osobom.

Dwudniowa konferencja zgromadzi wielu znakomitych prelegentów świata medycyny i prawa. Zaprezentują oni swoje stanowiska na temat dokumentacji medycznej w placówkach medycznych o różnych profilach. Ponadto, będzie to doskonała okazja do pogłębienia dialogu między środowiskami medyczno-prawniczymi.

Szczegóły na stronie: www.wco.pl/dm2018

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij