W terminie 9-11.11.2018 roku przedstawiciele Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA-POLAND z całej Polski spotykają się na 41. Zgromadzeniu Delegatów.

Lokalizacja:
Łysomiece
Data rozpoczęcia:
09.11.2018
Data zakończenia:
11.11.2018
Strona www:
https://www.fac...

41. Zgromadzenie Delegatów odbędzie się w miejscowości Łysomice pod Toruniem i organizowane jest przez bydgoski oddział Stowarzyszenia. 

IFMSA-Poland jest organizacją zrzeszającą studentów medycyny i młodych lekarzy, apolityczną, samorządną i trwałą, o celach niezarobkowych. W ramach swej działalności należy do Międzynarodowej Federacji Stowarzyszeń Studentów Medycyny - IFMSA (International Federation of Medical Students Associations). Projekty realizowane przez Stowarzyszenie dzielimy na Programy Stałe takie jak: Program Stały ds. Praktyk Wakacyjnych, ds. Wymiany Naukowej, ds. Zdrowia Publicznego, ds. Edukacji Medycznej, ds. Praw Człowieka i Pokoju, ds. Zdrowia Reprodukcyjnego i AIDS. Przynależność do Stowarzyszenia jest wspaniałą szansą do rozwijania wiedzy i umiejętności, trenowania praktycznych czynności lekarskich czy też realizowania swoich pasji i zainteresowań.

Zgromadzenie Delegatów to najważniejsze wydarzenie dla członków IFMSA-Poland. Podczas trzydniowego spotkania będziemy gościć prawie 300 uczestników z 15 oddziałów Stowarzyszenia. Oprócz Sesji Plenarnej, podczas której Delegaci podejmą najważniejsze decyzje dotyczące Stowarzyszenia i wybiorą jego ogólnopolskie władze, odbędą się tematyczne sesje warsztatowe, związane z działaniami podejmowanymi przez IFMSA- Poland. Będzie to doskonała okazja do zdobycia  szerszej wiedzy na temat profilaktyki zdrowia czy edukacji medycznej, a także umiejętności  przekazywania jej społeczeństwu. Wszystko to ma na celu jeszcze lepsze dbanie o zdrowie, edukację medyczną i prawa człowieka nie tylko w rejonie Kujaw, ale i ogólnopolsko. 41. Zgromadzenie Delegatów zostało objęte patronatem honorowym Naczelnej Izby Lekarskiej, Kujawsko- Pomorskiej Izby Lekarskiej, Bydgoskiej Izby Lekarskiej, Prorektor ds. Collegium Medicum prof. dr hab Grażyny Odrowąż- Sypniewskiej, Rektora Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu prof. dr hab Andrzeja Tretyna, Prezydenta Miasta Bydgoszczy Rafała Bruskiego i Prezydenta Miasta Torunia Michała Zaleskiego.

Szczegóły na Facebooku wydarzenia.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij