4 października w Warszawie odbyła się V edycja konferencji "Szpital XXI wieku" organizowana przez redakcję "Ogólnopolskiego Przeglądu Medycznego".

Konferencja "Szpital XXI wieku - Planowanie, projektowanie, budowa, działalność" poświęcona była najbardziej zaawansowanym technologicznie obszarom szpitalnym, dlatego odbyła się pod hasłem: "Blok operacyjny - centralna sterylizatornia - oddział anestezjologii i intensywnej terapii".

Podczas wydarzenia rozmawialiśmy o tym, jak powinien wyglądać i funkcjonować nowoczesny blok operacyjny, jak organizować pracę na Oddziale Intensywnej Terapii i Anestezjologii, którego technologia i bardzo zaawansowane urządzenia są nieodłącznym elementem, jakie są warunki efektywnej współpracy bloku operacyjnego z centralną sterylizatornią oraz co zawarte jest w nowych wytycznych względem projektowania, wykonania, odbioru i eksploatowania systemów wentylacji i klimatyzacji w szpitalu.

Szczegółową relację z konferencji przeczytasz w nr 11-12/2018 "OPM", dostępnym w listopadzie.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij