15 maja br. władze Szpitala Uniwersyteckiego im. Karola Marcinkowskiego w Zielonej Górze podpisały umowę na budowę Centrum Zdrowia Matki i Dziecka z wykonawcą. Obecnie znany jest już projekt budynku.

Wykonawca - firma MOSTOSTAL ZABRZE Gliwickie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego Spółka Akcyjna przygotowała projekt i wizualizację nowego Centrum Zdrowia Matki i Dziecka. Budowa rozpocznie się już jesienią tego roku. Budynek o powierzchni 14 tys. m kw. będzie mieścił ponad 170 łóżek szpitalnych. Ma mieć pięć kondygnacji, z czego jedną podziemną. A dzięki dwóm wewnętrznym kwadratowym patio, nie tylko zyska wizualnie na atrakcyjności,  ale również będzie odpowiednio doświetlony. W Centrum zaplanowano oddziały, których obecnie nie ma żaden lubuski szpital.

Źródło: szpital.zgora.pl

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij