Rozmowa z dr. hab. n. med. Pawłem Ptaszyńskim, dyrektorem ds. medyczno-organizacyjnych Centrum Kliniczno-Dydaktycznego Centralnego Szpitala Klinicznego w Łodzi.

- Przy każdej inwestycji mogą wystąpić sytuacje nieprzewidziane, a szczególnie w przypadku tak wielkiego kompleksu szpitalnego, jakim jest Centralny Szpital Kliniczny Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Musieliśmy dostosować się zarówno do zmieniających się szybko technologii i naszych potrzeb względem nich, oraz do wymogów prawnych odnośnie urządzeń i rozwiązań infrastrukturalnych, jakie szpital powinien posiadać. Nowoczesny szpital uniwersytecki musi szybko i sprawnie reagować na zmiany w procesie leczenia, bo to właśnie
w takich placówkach najszybciej wprowadzane są nowe technologie i procedury terapeutyczne - Paweł Ptaszyński.

Cały wywiad jest dostępny w numerze 6/2018 "OPM".

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij