Podczas organizowanego przez redakcję „OPM” we współpracy ze SNKOZ spotkania, kierownicza kadra szpitali z całej Polski miała okazję wymienić się cennymi doświadczeniami z codziennej pracy.

Jubileuszowa, V edycja Kongresu NPT odbyła się tym razem w Łodzi, w dniach 24-26 maja. Podczas dwóch dni konferencji szukaliśmy możliwych rozwiązań problemów związanych z efektywnym zarządzaniem szpitalem i funkcjonującą w nim infrastrukturą i aparaturą. Części merytorycznej towarzyszyła również wystawa stoisk firmowych, na których prezentowano najnowsze rozwiązania z zakresu technologii medycznych i usprawniania zarządzania szpitalem.

Natomiast tradycyjnie już, w sobotę 26 maja, odwiedziliśmy Centralny Szpital Kliniczny, będący częścią Centrum Dydaktyczno-Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Podczas zwiedzania obejrzeliśmy m.in. nowoczesne Centrum Symulacji Medycznych, gdzie studenci mogą trenować pracę z pacjentem w idealnie odwzorowanych warunkach, hemodynamiczną salę operacyjną funkcjonującą w ramach bloku operacyjnego, centralną sterylizatornię, a także pomieszczenia techniczne szpitala.

Drugi dzień konferencji zakończyła prelekcja Marcina Jędrychowskiego – dyrektora Uniwersyteckiego Szpitala w Krakowie, który opowiedział o realizowanej obecnie budowie nowej siedziby szpitala w Krakowie – Prokocimiu. W trakcie wystąpienia zaprosił również wszystkich uczestników do odwiedzenia ukończonej inwestycji w przyszłym roku w maju, oczywiście w ramach kolejnej, VI edycji Kongresu Nowoczesny Pion Techniczny, na który zaprasza również cała redakcja „OPM”.

Dziękujemy za Państwa aktywny udział i do zobaczenia za rok!

Szczegółowa relacja z wydarzenia zostanie opublikowana w wydaniu 6/2018 "OPM"

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij