Trwa inwestycja budowy Nowego Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie-Prokocimiu. Kompleks ma być gotowy jeszcze w 2019 roku.

Budowa nowego Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie-Prokocimiu to obecnie jedna z największych inwestycji tego typu w Polsce. Nowa Siedziba Szpitala Uniwersyteckiego będzie mieściła się na powierzchni użytkowej 110 000 m2. Zgodnie z przyjętym harmonogramem prace budowlane powinny zakończyć się wraz z końcem 2018 r., a w 2019 r. ma on być gotowy do odbioru. Pierwsi pacjenci pojawią się w placówce w 2020 r.
O inwestycji pisaliśmy w nr 11-12/2017 "OPM"

Fot. A. Koprowski

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij