Endoskopia to ogólna nazwa zabiegów diagnostyczno-leczniczych w medycynie i w weterynarii, polegających na badaniu wnętrza ciała przy wykorzystaniu endoskopów.

Projektowanie nowoczesnego działu endoskopii wiąże się z koniecznością zaprojektowania, poza działem typowo ambulatoryjnym, także całego obszaru pracowni i zespołów zabiegowych towarzyszących, powiązanych bezpośrednio z funkcjonowaniem działu, w tym także bloku operacyjnego dla zabiegów laparoskopowych. Od wielkości placówki, jej rangi w regionie oraz poziomu referencyjności szpitala zależy w dużej mierze układ funkcjonalny oddziału. Dlatego też przed rozpoczęciem procesu projektowego należy uzgodnić z przyszłym użytkownikiem założenia wstępne do projektowania.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij