17 listopada odbędzie się XXV Sympozjum Instytutu Kardiologii „Wytyczne, otwarte pytania, najnowsze technologie w kardiologii i kardiochirurgii”.

Lokalizacja:
Warszawa
Data rozpoczęcia:
17.11.2018
Data zakończenia:
17.11.2018
Strona www:
http://sympozju...

W programie sympozjum zaplanowano 3 sesje, na których zostaną przedstawione najnowsze standardy postępowania w nadciśnieniu tętniczym, chorobach serca u kobiet w ciąży i rewaskularyzacji mięśnia sercowego. Przedstawione zostaną także nowości w obrazowaniu układu sercowo-naczyniowego oraz w intensywnej terapii kardiologicznej. Sympozjum zakończy praktyczna sesja, której gospodarzami będą specjalista krajowy i specjaliści wojewódzcy w dziedzinie kardiochirurgii i kardiologii. Sympozjum poprzedzą warsztaty, które pozwolą doskonalić umiejętności z elektrokardiografii, echokardiografii i praktycznej farmakoterapii.

Zaproszenie do udziału w sympozjum przyjęli znakomici eksperci, dzięki którym proponowany program będzie jeszcze bardziej atrakcyjny.

Szczegóły i rejestracja an stronie: sympozjumikard.pl

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij