Już 18 kwietnia w Warszawie odbędzie się kolejna edycja konferencji MEDmeetsTECH, która dotyka tematu nowoczesnej medycyny.

Lokalizacja:
Warszawa
Data rozpoczęcia:
18.04.2018
Data zakończenia:
18.04.2018
Strona www:
http://www.medm...

Zbliżająca się edycja będzie poświęcona innowacji, z którą wielu z nas już miało szansę poznać – telemedycyna. Internetowa konsultacja chorego dziecka, natychmiastowa analiza wykonanego w domu badania KTG czy rehabilitacja pod okiem fizjoterapeuty oddalonego o kilkaset kilometrów. To tylko niektóre z przykładów. Telemedycyna ma dziś wiele do zaoferowania pacjentom oraz lekarzom.

W tym roku wydarzenie będzie miało składało się z konferencji oraz Innovation Showcase.

Program MEDmeetsTECH składać się będzie z sesji: trendy, medycyna, transfer wiedzy, regulacje prawne, finansowanie oraz prezentacje startupów. W czasie wydarzenia zaproszeni goście opowiedzą o najlepszych praktykach wdrażania systemów telemedycznych, różnych formach finansowania takich świadczeń przez płatnika publicznego lub prywatnego oraz trendach na światowych rynkach. Zaprezentują się najciekawsze startupy z obszaru telemedycyna, a uczestnicy będą mieli okazję porozmawiać o prawnych wyzwaniach rozwijania startupu w tym obszarze.

Wydarzenie dedykowane jest:

• lekarzom zainteresowanym innowacjami w medycynie,

• przedsiębiorcom oraz startupowcom,

• naukowcom,

• pracownikom firm farmaceutycznych,

• inwestorom,

• programistom, designerom,

• studentom.

Szczegóły na stronie: www.medmeetstech.com

 

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij