12 października odbyła się czwarta edycja konferencji "Szpital XXI wieku - planowanie, projektowanie, budowa, działalność", której tematyka poświęcona była oddziałom pediatrycznym i neonatologicznym.

Kolejny raz w Warszawie odbyła sie konferencja organizowana przez redakcję "Ogólnopolskiego Przeglądu Medycznego". Tym razem dyskutowaliśmy o tym, jak powinien wyglądać i funkcjonować szpital XXI wieku opeikujący się najmłodszymi pacjentami - noworodkami i dziećmi.

Zaproszeni prelegenci opowiadali o najnowszych rozwiązaniach z zakresu infrastruktury i architektury oraz o tym, w jaki sposób funkcjonują placówki z obszaru neonatologii i pediatrii, w których pracują na co dzień.

Zapraszamy do przeczytania szczegółowej relacji w wydaniu 11-12/2017 "OPM".

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij