W czwartek, 12 października odbyła się czwarta edycja konferencji "Szpital XXI wieku - planowanie, projektowanie, budowa, działalność", której tematyka poświęcona była oddziałom pediatrycznym i neonatologicznym.

Kolejny raz w Warszawie rozmawialiśmy o tym, jak powinien wygladać i funkcjonować nowoczesny szpital, aby zapewnić skuteczną terapię i komfortowe warunki pracy personelu. Wśród prelegentów znaleźli się m.in. projektanci, architekci, producenci technologii i systemów, a także ordynatorzy oddziałów pediatrycznych i neonetaologicznych, którzy przybliżyli rozwiązania funkcjonujące w ich placówkach.

Zobacz fotorelację: opm.elamed.pl/material

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij