W piątek 26 maja zakończyliśmy kolejną edycję Kongresu Nowoczesny Pion Techniczny.

Tegoroczny Kongres Nowoczesny Pion Techniczny odbył się w dniach 25-26 maja w Gdyni. Podczas prelekcji eksperci związani z kadrą techniczną oraz prawną placówek ochrony zdrowia przybliżali aktualne problemy, jakim muszą wyjść na przeciw osoby zarządzające jednostkami oraz przedstawiali przykłady rozwiązań, które stosują także w swojej codziennej pracy.

26 maja uczestnicy Kongresu mieli okazję odwiedzić Uniwersyteckie Centrum Kliniczne w Gdańsku - jeden z największych szpitali w Polsce. Zwiedzanie poprzedziła prelekcja Arkadiusza Lendziona - zastępcy dyrektora naczelego UCK ds. administracyjno-technicznych, w której opowiedział o wyzwaniach związanych z inwestycją oraz jej przebiegu.

Serdecznie dziękujemy za udział w IV Kongresie Nowoczesny Pion Techniczny i gorąco zapraszamy do uczestnictwa w kolejnej edycji już za rok!

Fotorelacja

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij