Krakowski Oddział Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA w dniach 22-26 kwietnia będzie świętował 15-lecie swojej działalności.

W ramach Jubileuszu 15-lecia w dniach od 22 do 26 kwietnia w Centrum Dydaktyczno-Kongresowym (przy ulicy Łazarza 16 w Krakowie) Krakowski Oddział IFMSA planuje przeprowadzić różne warsztaty tematyczne (warsztaty laparoskopowe, statystyczne, rysunku i inne) oraz przedstawić zakres działalności Stowarzyszenia wszystkim zainteresowanym studentom kierunku lekarskiego, którzy studiują na krakowskiej uczelni i są zainteresowani wstąpieniem do Stowarzyszenia.

Na 5 zaplanowana jest także uroczysta Gala z władzami uczelni, a także z najważniejszymi członkami Stowarzyszenia.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij