Zebra Technologies wprowadza mobilne urządzenia medyczne nowej generacji - nowe skanery z serii DS8100-HC oraz komputer mobilny TC51-HC usprawniają wykonywanie obowiązków przez pracowników służby zdrowia oraz zwiększają komfort pacjentów.

Zebra Technologies, dostawca rozwiązań do identyfikacji, śledzenia oraz zarządzania zasobami i procesami, wprowadza dwa nowe, specjalnie zaprojektowane kieszonkowe urządzenia mobilne, które usprawniają przepływ pracy w szpitalach i poprawiają opiekę nad pacjentem. Skanery z serii DS8100-HC i wytrzymały komputer mobilny TC51-HC wspomagają współpracę personelu służby zdrowia i zwiększają efektywność operacyjną. 

Seria przetworników obrazu DS8100-HC dostępna w wersji przewodowej (DS8108-HC) i bezprzewodowej (DS8178-HC) ma obudowę wykonaną ze specjalnego tworzywa sztucznego, które zapobiega rozprzestrzenianiu się bakterii i umożliwia bezpieczne czyszczenie urządzeń szeroką gamą środków dezynfekcyjnych używanych w szpitalach. Urządzenia oferują wybierane przez użytkownika tryby dostarczania informacji zwrotnych, które natychmiast, bez zakłócania spokoju pacjentów, informują pracowników opieki zdrowotnej, czy kod kreskowy został odczytany poprawnie. Oprócz wyboru standardowego potwierdzenia za pomocą diody LED, wibracji i brzęczyka, użytkownicy mogą łatwo wyregulować głośność oraz częstotliwość dźwięku i natężenie światła, dzięki czemu unikają narażenia pacjenta na dyskomfort.

Zarówno skanery, jak i komputery mobilne TC51-HC potrafią odczytać praktycznie każdy kod kreskowy w dowolnych warunkach i pozwalają skanować najbardziej problematyczne kody w aptekach, laboratoriach i podczas diagnostyki, co zwiększa wydajność i efektywność pracy. Pracownicy służby zdrowia mogą polegać na komputerze mobilnym z systemem Android. Może on zastąpić wiele urządzeń używanych do takich zadań, jak dzwonienie i pisanie wiadomości do pracowników, odbieranie połączeń za pośrednictwem lokalnej centrali telefonicznej, dostęp do akt pacjentów, skanowanie kodów kreskowych oraz zwiększanie dokładności podawania leków. Możliwość wykonania tych zadań z poziomu jednego urządzenia pomaga w ich łatwej i sprawnej realizacji.

 

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij