II Ogólnopolska Konferencja Ordynatorów i Kierowników Klinik Chirurgii Ogólnej odbędzie się 19-20 maja 2017 roku w Ossie koło Rawy Mazowieckiej.

Lokalizacja:
Ossa k. Rawy Mazowieckiej
Data rozpoczęcia:
19.05.2017
Data zakończenia:
20.05.2017
Strona www:
http://forumord...

Do udziału w spotkaniu są również zapraszani Konsultanci Krajowi z dziedziny dyscyplin zabiegowych w celu omówienia problemów, będących w sferze zainteresowania wszystkich Konsultantów. Szeroka dyskusja z przedstawicielami innych niż chirurgia ogólna specjalności zabiegowych może się przyczynić do wypracowania wspólnego stanowiska całego środowiska medycznego reprezentującego dyscypliny zabiegowe wobec Ministerstwa Zdrowia, Narodowego Funduszu Zdrowia, CMKP czy CEM. Udział w Konferencji w Ossie w charakterze wykładowców potwierdziło, grono wybitnych ekspertów, chirurgów reprezentujących wszystkie środowiska, w tym przedstawiciele chirurgii na różnych stanowiskach i etapach kariery zawodowej.

Szczegółowy program konferencji jest dostępny na stronie: forumordynatorow.pl

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij