Szkoła Radiologii Polskiego Lekarskiego Towarzystwa Radiologicznego, które odbędzie się w dniach 5-6 maja 2017 r. w Kielcach.

Lokalizacja:
Kielce
Data rozpoczęcia:
05.05.2017
Data zakończenia:
06.05.2017
Strona www:
http://www.szko...

Podczas wiosennej edycji Szkoły Radiologii Polskiego Lekarskiego Towarzystwa Radiologicznego, które odbędzie się w dniach 5-6 maja w Kielcach poruszone zostaną tematy związane z obrazowaniem serca i naczyń. Kierownictwo naukowe nad wydarzeniem objęli: Katarzyna Gruszczyńska, Ilona Michałowska, Małgorzata Urbańczyk-Zawadzka oraz Andrzej Urbanik - prezes PLTR.Szkoła Radiologii Polskiego Lekarskiego Towarzystwa Radiologicznego powstała w 2001 roku z inicjatywy profesorów: Andrzeja Marcińskiego (ówczesnego Przewodniczącego Zarządu Głównego PLTR), Bogdana Pruszyńskiego i Jerzego Waleckiego.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij