Kolejna edycja POLSTIM odbędzie się 25-27 maja w Rzeszowie.

Lokalizacja:
Rzeszów
Data rozpoczęcia:
25.05.2017
Data zakończenia:
27.05.2017
Strona www:
http://polstim2...

Wiodącym tematem konferencji będą nowoczesne metody leczenia zaburzeń rytmu serca – od patofizjologii aż po złożone hybrydowe procedury zabiegowe czy nowe technologie w elektroterapii i elektrofizjologii.

Konferencja ma charakter międzynarodowy, SRS PTK współpracuje z ESC, EHRA i HRS, a Polska jest niewątpliwie równorzędnym partnerem dla wiodących krajów europejskich w leczeniu chorób serca. Dla osób zainteresowanych doskonaleniem umiejętności przygotowano kursy tematyczne. W ramach konferencji odbędą się również I Mistrzostwa SRS PTK w interpretacji IEGM.

Szczegółowe informacje na stronie: www.polstim2017.ptkardio.pl

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij