W dniach 10-11 czerwca odbędzie się I Konferencja Ratownictwa Medycznego.

Lokalizacja:
Szczyrk
Data rozpoczęcia:
10.06.2017
Data zakończenia:
11.06.2017
Strona www:
http://wnoz.ath...

Celem konferencji jest przedstawienie najnowszych osiągnięć w dziedzinie ratownictwa medycznego, aktualnego stanu wiedzy w zakresie medycyny ratunkowej oraz integracja środowisk medycznych. Podczas dwudniowego spotkania uczestnicy konferencji zapoznają się z tematyką dotyczącą postępowania w obrażeniach ciała, schorzeń układu sercowo-naczyniowego czy też aspektów prawnych dotyczących postępowania z pacjentem w stanie nagłego zagrożenia zdrowotnego. Obecność na konferencji zapowiedzieli również przedstawiciele Europejskich Systemów Ratownictwa Medycznego innych krajów którzy podzielą się z uczestnikami doświadczeniami dotyczącymi sposobu organizacji systemów ratownictwa medycznego w Europie.

Konferencja jest organizowana przez wiodące ośrodki mające znaczące osiągnięcia w rozwijaniu ratownictwa medycznego w obszarze naukowym i zawodowym w tym Akademię Tchniczno-Humanistyczną w Bielsku-Białej Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, Uniwersytet Medyczny w Lublinie, oraz Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Więcej szczegółów znajdziecie Państwo na stronie www organizatorów pod adresem: http://wnoz.ath.bielsko.pl/ratownictwo2017/

 

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij