Sekcja Radiologii Pediatrycznej PLTR organizuje III edycję Sympozjum w dniach 26-27 maja w Warszawie.

Lokalizacja:
Warszawa
Data rozpoczęcia:
26.05.2017
Data zakończenia:
27.05.2017
Strona www:
http://grupamed...

Sympozjum kierowane jest przede wszystkim do lekarzy radiologów, pediatrów, ale również do wszystkich osób zainteresowanych przygotowaną tematyką. Poruszone zostaną zagadnienia z obszarów podstawowej i nowoczesnej diagnostyki onkologicznej wieku dziecięcego, w tym trudnej diagnostyki guzów kości oraz najnowszych możliwości wykorzystania rezonansu magnetycznego i ultrasonografii – metod predysponowanych do diagnostyki pacjentów grupy pediatrycznej.

Celem spotkania jest, aby lekarze uczestniczący w Sympozjum, mogli znaleźć odpowiedzi na trudne pytania oraz skutecznie zastosować dyskutowane rozwiązania w swojej codziennej pracy. Spotkanie to służy zacieśnieniu interdyscyplinarnych kontaktów naukowych pomiędzy lekarzami różnych specjalności i analizie problemów wynikających ze specyfiki diagnostyczno-terapeutycznej.

Zaplanowana została także możliwość udziału w analizie przypadków trudnych, które będą czekały na rozwiązanie w postaci wgranych na stacjach roboczych tematów.

Szczegółowe informacje organizacyjne oraz program Sympozjum znajdują stronie internetowej.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij