Niezależna organizacja KLAS ogłosiła wyniki rankingu Liderzy Kategorii 2017 – w kategorii przeglądarek obrazów medycznych pierwsze miejsce zajęła Agfa HealthCare.

Niezależna organizacja KLAS ogłosiła wyniki rankingu Liderzy Kategorii 2017 – w kategorii przeglądarek obrazów medycznych pierwsze miejsce zajęła Agfa HealthCare z XERO, przeglądarką zapewniającej dostęp do obrazów, filmów z badań, wyników oraz szeregu dokumentów i informacji z zakresu wielu specjalizacji. Tą nagrodą Agfa HealthCare kolejny raz potwierdziła pozycję lidera w zakresie rozwiązań z obszaru e-zdrowia i diagnostyki obrazowej na świecie. XERO zapewnia zaawansowane możliwości podglądu, konsultacji pomiędzy użytkownikami oraz udostępniania wyników i stanowi jeden z modułów kompleksowego rozwiązania, jakim jest platforma Enterprise Imaging.

Tegoroczną premierą na polskim rynku będzie między innymi nowy cyfrowy aparat RTG DR 800. Prawdziwie wielofunkcyjny system do radiografii, fluoroskopii, zaawansowanych zastosowań klinicznych. DR 800 jest wspierany przez Dynamic MUSICA. Doceniane przez radiologów na całym świecie oprogramowanie MUSICA do inteligentnej obróbki cyfrowych obrazów teraz firma prezentuje w wersji dynamicznej, procesującej również ruchome obrazy.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij