Jubileuszowy Zjazd odbędzie się w Janowie Podlaskim, w dniach 29 marca - 1 kwietnia.

Lokalizacja:
Janów Podlaski
Data rozpoczęcia:
29.03.2017
Data zakończenia:
01.04.2017
Strona www:
http://www.zjaz...

Zjazd PSSM jest doskonałą okazją do spotkania się w gronie ekspertów oraz podzielenia własnymi doświadczeniami. Wiedza i technologia medyczna nieustannie zmienia się. Temu z kolei towarzyszy ciągłe udoskonalanie procedur dekontaminacyjnych.

Myślą przewodnią XXV Zjazdu PSSM jest „Wielowymiarowość procedur dekontaminacyjnych”. Zagadnienia przedstawiane podczas wydarzenia będą dotyczyć: prawa zamówień publicznych, roszczeń pacjentów związanych z zakażeniami szpitalnymi wynikającymi z zastosowania niesterylnego narzędzia czy obliczania kosztów sterylizacji. Każdy z uczestników z pewnością znajdzie tu coś dla siebie, a zdobyta wiedza posłuży dalszemu indywidualnemu rozwojowi.

Więcej szczegółów na stronie: www.zjazdpssm.pl

 

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij