"Stany zagrożenia życia - praktyczne aspekty pracy w systemie PRM" - pod takim hasłem odbędzie się w dniach 17-19 maja IV Letnie Ogólnopolskie Sympozjum Ratownictwa Medycznego.

Lokalizacja:
Grudziądz
Data rozpoczęcia:
17.05.2017
Data zakończenia:
19.05.2017
Strona www:
http://gsrm.pl/

Ciągłe uaktualnianie wiedzy jest bardzo istotnym elementem postępu w medycynie ratunkowej. Celem Sympozjum organizowanego przez Grudziądzkie Stowarzyszenie Ratowników Medycznych oraz Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe w Katowicach jest podnoszenie poziomu wiedzy i rozwój technologii, które wyznaczają standardy postępowania we współczesnym ratownictwie medycznym.

Sympozjum kierowane jest do lekarzy, pielęgniarek, ratowników medycznych oraz studentów kierunków medycznych. Wśród zaproszonych gości i prelegentów znajdą się m.in.: Wiceminister Zdrowia Marek Tombarkiewicz, Dyrektor Departamentu Zdrowa Mateusz Komza oraz Konsultant Krajowy ds. Medycyny Ratunkowej prof. Jerzy Robert Ładny.

Więcej szczegółów oraz możliwość rejestracji na stronie: www.gsrm.pl.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij