I Konferencja Polskiej Szkoły Elektrokardiografii pt. "Powtórka z EKG" odbędzie się 25 marca 2017 r. w Krakowie.

Lokalizacja:
Kraków
Data rozpoczęcia:
25.03.2017
Data zakończenia:
25.03.2017
Strona www:
http://grupaneo...

Konferencja stanowi podsumowanie dotychczasowych aktywności Polskiej Szkoły Elektrokardiografii  i skierowana jest do lekarzy specjalizujących się w kardiologii, internie i medycynie rodzinnej, ale również ratowników medycznych, pielęgniarek, techników EKG i wszystkich chętnych do zgłębienia tajników elektrokardiografii.

Kierownictwo Naukowe nad Konferencją sprawuje Profesor Jacek Lelakowski Kierownik Oddziału Klinicznego Elektrokardiologii Krakowskiego Szpitala Specjalistycznego im. Jana Pawła II w Krakowie.

Konferencja będzie miała charakter warsztatowy z wykorzystaniem m.in. systemu do głosowania, co umożliwi aktywny udział uczestników w wydarzeniu. W odpowiedzi na oczekiwania lekarzy program spotkania  został dodatkowo wzbogacony o wykład z pograniczna prawa i medycyny.

Szczegóły dotyczące wydarzenia dostępne na stronie: www.grupaneomed.pl/i-konferencja-naukowa-polskiej-szkoly-elekrokardiografii.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij