Uroczyste otwarcie Oddziału Neurologii odbyło się 22 listopada w SP ZOZ Szpitalu Wielospecjalistycznym w Jaworznie.

Nowo wyremontowane sale oddziału wkrótce zostaną wyposażone w nowoczesną aparaturę medyczną. Tym samym podniesie się nie tylko jakość leczenia, ale równieź komfort pobytu pacjentów w szpitalu. Po zmodernizowanym oddziale oprowadzała zgromadzonych gości ordynator - dr n. med. Julieta Kozłowska-Staniczek.

Dyrekcja SP ZOZ Szpitala Wielospecjalistycznego w Jaworznie prowadzi wiele działań mających na celu świadczenie usług medycznych jak najwyższej jakości. Jednym z nich jest realizowanie projektu modernizacji szpitala w zakresie unowocześniania oddziałów, sprzętu oraz wyposażenia medycznego. Wszystkie te działania podejmowane są w trosce o jakość opieki nad pacjentami, a także komfort pracy personelu. W 2015 roku w szpitalu hospitalizowanych było ok. 30 tys. pacjentów, w dziale rehabilitacji wykonano ok. 213 tys. zabiegów, ponadto przeprowadzono ok. 2600 badań rezonansu magnetycznego, 9200 tomografii komputerowych oraz 14 500 badań RTG.

Otwarcie Oddziału Neurologii doskonale wpisuje się w strategię rozwoju szpitala.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij