Zarządzający obiektami, w których przyjmuje się osoby niepełnosprawne muszą sprostać wyzwaniu, jakim jest odpowiednie wyposażenie pomieszczeń sanitarnych i toalet. Z myślą o nich DELABIE zaprojektowało nową umywalkę MINERALCAST PMR.

Osoby niepełnosprawne wciąż napotykają na bariery architektoniczne w miejscach publicznych. Zarówno toalety publiczne jak i toalety w salach pacjentów placówek medycznych muszą być zaprojektowane i wyposażone w sposób estetyczny i komfortowy. Na rynku istnieje wiele produktów, które pozwalają na odpowiednie wyposażenie takich sanitariatów.

Firma DELABIE, która specjalizuje się w produktach do budynków użyteczności publicznej wprowadziła na rynek nową umywalkę z MINERALCAST. Jest to materiał kompozytowy na bazie naturalnych minerałów i żywicy poliestrowej, który gwarantuje odporność na uderzenia i działanie środków chemicznych.

Umywalka MINERALCAST PMR DELABIE jest w pełni przystosowana do osób niepełnosprawnych. Uchwyty boczne służą do podtrzymywania się lub mogą być używane jako wieszaki na ręczniki. Niegłęboka umywalka umożliwia swobodny podjazd wózkiem inwalidzkim. Jednolita powierzchnia bez chropowatości ułatwia czyszczenie. Umywalka jest odlewana z jednej części, bez spoin, co ułatwia obsługę i zachowanie odpowiedniej higieny.

Czyste i opływowe kształty integrują się z przestrzenią, w której instalowany jest produkt. Dodatkowo, nowoczesny i ponadczasowy design urządzenia podnosi walory estetyczne pomieszczeń.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij