Organizowana przez redakcję „OPM” konferencja „Szpital XXI wieku – planowanie – projektowanie – budowa – działalność” odbyła się 13 października w Warszawie. Tym razem poświęcona była dwóm zaawansowanym technologicznie jednostkom – OAiIT oraz ZDO.

Po raz kolejny dyrektorzy placówek ochrony zdrowia, kierownicy działów technicznych, aparatury medycznej, projektanci, architekci i reprezentanci stacji sanitarno-epidemiologicznych mieli okazję spotkać się, by wspólnie wykreować wizję tego, jak powinien wyglądać i funkcjonować „Szpital XXI wieku”.

Spotkanie rozpoczęła prelekcja na temat rozwoju współczesnych technologii w medycynie oraz jakie wyzwania stoją przed oddziałami anestezjologii i intensywnej terapii oraz zakładami diagnostyki obrazowej. Dużo miejsca poświęcono także wymogom prawno-sanitarnym odnoszącym się do tych jednostek oraz o ich projektowaniu. Podczas tegorocznej edycji uczestnicy mieli także okazję przekonać się, jak wygląda organizacja i funkcjonowanie oddziału intensywnej terapii z punktu widzenia użytkownika.

Dzięki merytorycznym i ciekawie zaprezentowanym prelekcjom, pełnej sali słuchaczy i ich zaangażowaniu w żywą dyskusję oraz jak zwykle charyzmatycznemu przewodnictwu Marka Wójtowicza konferencję „Szpital XXI wieku” po raz kolejny możemy zaliczyć do udanych.

Serdecznie Wszystkim Państwu dziękujemy i zapraszamy za rok!

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij