Wydarzenie organizowane przez redakcję „Ogólnopolskiego Przeglądu Medycznego” i Stowarzyszenie Niemedycznej Kadry Ochrony Zdrowia odbyło się w dniach 2-4 czerwca w Cedzynie koło Kielc.

Hasło tegorocznej edycji brzmiało: „Kierunki usprawnienia funkcjonowania jednostek w ochronie zdrowia: informatyzacja i energooszczędność”. Zaproszeni prelegenci opowiedzieli o swoich doświadczeniach w tym zakresie, zdobytych w placówkach ochrony zdrowia w całej Polsce. Tradycyjnie już, część merytoryczną wydarzenia poprowadził Marek Wójtowicz.

4 czerwca uczestnicy mieli okazję przekonać się jak omówione w trakcie prelekcji rozwiązania sprawdzają się w praktyce na przykładzie Świętokrzyskiego Centrum Onkologii. Podczas zwiedzania, kierownicy poszczególnych jednostek opowiadali o ich funkcjonowaniu i swojej codziennej pracy.

III Kongres Nowoczesny Pion Techniczny, jak co roku, pokazał jak ogromną rolę w funkcjonowaniu placówek medycznych pełni ich niemedyczna kadra.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij